Vtipy o blondýnkách.

28. června 2009 v 19:39 | lenka |  Funny
Blondýnka se sejde s kamarádkou a říká jí:,,Dneska už ničemu nevěřim.Otevřela jsem dveře s nápisem MUŽI,ale byl tam jenom nějakej záchod!"

Přijde blondýna do prodejny OVOCE-ZELENINA.Prohlíží si regály a pak se zeptá:,,Co je tohle?"Jablka prosím.",,Tak mi dejte kilo.",,S radostí."Blondýnka se usmějě a požádá:,,Zabalte mi je zvlášť,prosím."Prodavač překvapeně:,,Pro vás vše,madam." Pochvilce se blondýnka ozve:,,A co je toto?",,Banány.",,Hmmm. Tak mi dejte také kilo a zabalte mi je zvlášť."Prodavač lehce nervózně přitaká a balí jak divej.Po očku pozoruje blondýnu,která kouká po regálech a najednou zařve:,,Tak na to se vyser,holčičko,to je MÁK!

Víte,co dělá blondýnka v supermarketu,když se plazí po podlaze?Hledá nízký ceny.

Blondýnka dostala otázku v soutěži krásy:,,Kdybyste mohla mluvit s jakýmkoli myslitelem z 20. století,živým nebo mrtvým,jakého byste si vybrala?"Asi..........živého.

Vrátí se muž ze služební cesty a za dveřmi svého domu uvidí hromadu strouhanky.Přeleze ji,ale za ní je další.Když přeleze i tu,spatří tam svou manželku-blondýnku,jak strouhá rohlíky.Ptá se,co to vyvádí a blondýnka odpoví:,,Chtěla jsem ti na uvítanou obalit pár řízků a v kuchařce stálo,že mám strouhat 3 dny staré rohlíky!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vnitřní ninja vnitřní ninja | E-mail | Web | 1. července 2009 v 21:28 | Reagovat

lol chudák manžel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama